O Naszej firmie

Działamy w branży od 30 lat. Stawiamy na innowacyjność i rozwój.

Jesteśmy członkiem Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych oraz posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 i 18001.

Czym się zajmujemy

Roboty hydrotechniczne, mostowe i podwodne

Fundamenty specjalne i wzmocnienia gruntu

Renowacja zabytków sakralnych i inżynierskich

Hydrobud Kielczyk Spółka Jawna

to firma z tradycjami

Firma HYDROBUD jest obecna na rynku od 1992 r. pierwotnie jako spółka cywilna przekształcona  w 2007 r. w Spółkę Jawną. Początkowo nasza działalność ograniczała się do wykonywania prac podwodnych, lecz już w 1993 roku rozpoczeliśmy wykonywanie robót budowlanych, szczególnie tych specjalistycznych z wykorzystaniem chemii budowlanej systemów naprawczych betonu oraz tynków: Ombran, Remmers, Sika, MC-Bauchemie i inne.

Dziś zajmujemy się przede wszystkim obiektami hydrotechnicznymi i mostowymi, a od kilku lat firma zajmuje się wykonywaniem fundamentów specjalnych oraz umocnień wykopów – ścian i podłoża (pale stalowe i drewniane, palisady, ścianki szczelne, berlińskie, gwoździowanie, iniekcje podłoża). Roboty wykonujemy szczególnie z wykorzystaniem młota wibracyjnego z bocznym chwytem zamontowanym na koparce.

9

MOVAX to wibromłot do zadań specjalnych

Potrafi w trakcie pracy trzymać pogrążany element z boku. Został przetestowany przy pogrążaniu pali z rur stalowych o długości do 26 m.

9

Movax to sprzęt z rozmachem

W połączeniu z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży umocnień wykopów daje całkiem nowe rozwiązania problemów inżynierskich.

9

Movax to nowe możliwości

Movax charakteryzuje możliwość wbijania elementów pod kątem, co poszerza paletę rozwiązań palowych i kotwowych.

Nowatorskie pogrążanie ścianek i pali

Nasza firma dysponuje wibromłotem MOVAX-SG 60 na koparce gąsiennicowej. Służy on do pogrążania grodzic ścianek szczelnych, pali rurowych czy kształtowników (np. do ścianek typu berlińskiego).

Zaletą oraz niewątpliwie innowacyjnością nowego rozwiązania jest możliwość wbijania ścianek czy pali w ograniczonej skrajni (np. pod mostami, wiaduktami, w halach i budynkach) oraz w terenie trudno dostępnym gdzie nie można dojechać dźwigiem i użyć wibromłota chwytającego grodzicę lub pal z góry.

Posiadamy zestaw własnych pontonów, który w połączeniu z koparką z wibromłotem otwiera nam możliwości pogrążania elementów z wody w trudno dostępnych miejscach.

Nad czym aktualnie pracujemy?

Co robimy po pracy…

Czujemy się jak ryby w wodzie!

Skontaktuj się z nami

Palmowa 22A, 15-795 Białystok

+48 85 676 05 39

hydrobud@hydrobud.bialystok.pl